CUBDO  A.Ş. 2013 yılında kuruldu.
 
Bizler, sınır tanımayan genç girişimcileriz. Şirketimiz bir sermaye grubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 5 yılı aşkındır sadece işimizi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.
 
Türkiye e-ticaret pazarının lideri olma yolunu hedeflemekteyiz ve en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve tüm dünyaya meydan okuyoruz.
 
Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2018 sonu itibariyle 156  çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz. Hep birlikte daha nice başarılara imza atma gayesiyle yola devam etmekteyiz.
 
*  Çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değerle kendini sürekli geliştiren, kaliteli ürünler üreten bir dünya firması olmak,
*  Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak,
*  Çalışanlarımızı geliştirmek ve katılımlarını sağlamak,
*  Özel ürünlerin tedarikçisi olmak,
*  Yeni ve model ürünler tedarik etmek,
*  Sosyal ve çevresel faydalar yaratmak,