Son Kez - Bir Edebiyatın Entrikası - Guillermo Martinez
Son Kez - Bir Edebiyatın Entrikası - Guillermo Martinez
Fiyat: 74.75 TL
Kategori: Kitap
Kategori: Roman
Marka: Sia Kitap
Ürün Kodu: CKG31974
Miktar:- +  
Bu ürün hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

“Benim için önemli olan tek şey, yalnızca birinin gerçekten ne demek istediğimi anlaması. Doğru anahtarla okuması. Bedenini ve ruhunu kırk yılı aşkın süredir edebiyata adamış birinin bunu istemesi çok mu?”

Barselona, 1990’lar. Ağır hastalığı nedeniyle evine kapanan ünlü Arjantinli yazar A., son romanını bitirmiştir ve yayımlandığını göremeyeceğinden korkmaktadır. Şöhretinin, herkesin yanlış okuduğu eserleriyle ilgili bir yanlış anlamadan kaynaklandığına inanan yazar, yazdıklarıyla adını duyuran genç bir eleştirmeni, edebiyat ajanı aracılığıyla çağırmaya karar verir. Şimdiye dek kitaplarında kimsenin göremediği gizemi bulması için güvendiği, entelektüel dürüstlüğünü kanıtlamış Merton ise Buenos Aires’ten yola çıkıp A.’nın evine geldiğinde aklını çelecek iki kişiyle karşılaşır: A.’nın güzel eşi Morgana ve tenis oynamayı seven kızı
Mavi.

Luciana B.’nin Yavaş Ölümü’nün yazarı ve 2019 Nadal Edebiyat Ödülü kazananı Guillermo Martínez, edebiyatın, cinselliğin yılankavi izlerini takip ettiği Son Kez’de yaşlılık ile gençliğin çatışmasını ve hakikatin çok yönlülüğünü kara mizahı elden bırakmadan anlatıyor.

 

Isbn
Isbn 9786256685123
Sayfa
Sayfa 144
Yazar
Yazar Guillermo Martinez

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi